Choď na obsah Choď na menu
 


Životopis

17. 10. 2010

Takže Lady Gaga................

dátum narodenia: 20.3.1986
znamenie: ryby
povolanie: speváčka
vek: 22 rokov
skutočné meno: Joanne Stefani Germanotta

Jej skutočné meno je Stefani Germanotta. Má iba 22 rokov, ale v 4 rokoch už vedela hrať na klavíri. Keď mala 13 zložila svoju svoju prvú baladu. Svoje umelecké meno si zvolila podľa hitu Queen Radio Gaga. Sama si skladá texty aj hudbu, a dokonca spolupracovala s Britney Spears alebo Pussycat dolls, ktoré bude sprevádzať aj na turné........
  Lady Gaga  navšetevovala prestížnu školu Tisch, spolu s Nicky a Paris Hilton.  Narodila sa v New Yorku, kde aj teraz žije. Je však predovšetkým originálna, svojská, sebavedomá, úspešná a HLAVNE sa na nikoho nehrá ako niektoré celebrity. Jej obľúbené značky sú Dior, Dolce&Gabbana, Versace, Jimmy Choo, obľúbené doplnky sú veľké čierne okuliare, retiazky, opasky, kožené rukavičky . Niektorí však tvrdia že má účes  à la Minnie Mouse, ale nech má na hlave hocičo, vždy dokáže zaujať. A ešte k jej vlasom..... má ich hnedé ale má blond parochňu.      Má ajradšej glamovú hudbu.  Jej prvý album je Fame a the fame monster!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

...........

(anonym, 13. 12. 2010 14:44)

ty o nej nevieš ani hovno! ona sa volá: Stefani Joanne Angelina Gabriella Germanotta má talianske korene dokonca až z talianského mesta Cavalesé!...... ja viem jej životopis naspamäť!